Szybki dostęp

 

Organizacja szczepień

 

Prezentacja konkursowa Bartosza Kisłego

 

12 grudnia odbyła się gala finałowa Konkursu Wojewódzkiego „Szlakiem Mikołaja Kopernika i dalej w Kosmos”. Gala odbyła się online (każdy wie jaką mamy sytuację). W IV kategorii (szkoły średnie) naszą szkołę reprezentował Bartosz Kisły. Do konkursu zgłoszono 37 prac z całego województwa. Jury oceniało pracę pod względem techniczny i w tym roku przyznało Bartoszowi 3 miejsce! Oto tegoroczni finaliści:

  1. „Renesans – aplikacja” Oktawian Kausz Technikum nr 7 w Olsztynie – opiekun Piotr Baris
  2. Aplikacja edukacyjna „COPERNICUS” Damian Szklarczyk III Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie – opiekun: Arkadiusz Cwirko
  3. „Kopernik – wędrówka po prawdę” Bartosz Kisły I Liceum Ogólnokształcące w Kętrzynie – opiekun: Jarosław Olejnik

Oto co na temat udziału w konkursie powiedział Bartosz: „Ten konkurs już kolejny rok jest dla mnie świetną przygodą. Osobiście jestem zadowolony ze swojego projektu, tworzenie tej gry było dla mnie dobrą zabawą, a także okazją do solidnego ugruntowania posiadanej przeze mnie wiedzy dot. tworzenia gier i zdobycia sporej ilości kolejnych umiejętności. Cieszy mnie finalny efekt mojej pracy, udało mi się zrealizować założony przeze mnie plan i dopiąć wszystko na ostatni guzik. Mam lekki niedosyt co do miejsca, które zająłem, ale nie mogę narzekać – już 3 raz z rzędu udało mi się dostać do finału, zatem wynik zdecydowanie mnie cieszy. Dziękuję panu Jarosławowi Olejnikowi za pomoc i opiekę nad projektem, a także wszystkim, którzy dawali mi wsparcie podczas pracy nad grą.”

Zapraszamy do pobrania gry. Mamy nadzieję, że da Wam dużo radości: <- /pobierz/ ->

Bartoszowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!