Dnia 31 marca odbyła się kolejna wycieczka do teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Po lekcjach o 15.30 wszyscy byliśmy gotowi do drogi. Po przyjemnie spędzonym czasie wolnym mogliśmy obejrzeć spektakl pt. "Zabicie ciotki" autorstwa Andrzeja Bursy w reżyserii Igora Gorzkowskiego. Oprócz Radosława Hebala grającego główną rolę-mordercy?- swoją fenomenalną grą aktorską zachwycił nas Kamil Rodek w roli "Mazana". Swoimi wcieleniami zachwyciła również Agata Zielińska i dobrze nam znana Ewa Pałuska – Szozda. Wszyscy aktorzy grający w spektaklu zasłużyli na wielkie brawa. Zarówno scenografia (Joanna Walisiak), jak i choreografia (Inga Pilchowska) były na najwyższym poziomie. Po raz kolejny Teatr Jaracza nas zachwycił i zaczarował! Jako opiekunowie towarzyszyli nam Pani Dominika Skrzypczyńska, Pani Elżbieta Niedźwiedzka-Dżus, Pan Jarosław Olejnik i Pan Jarosław Gresik.

"Sztuka była przecudowna! Cały spektakl siedziałam jak zaczarowana. Gra aktorska była na bardzo wysokim poziomie i było widać ile przygotowania wszyscy musieli włożyć w to. Klimat sztuki trzyma mnie do teraz! "Zabicie ciotki" to zdecydowanie jeden z moich faworytów. Cała wycieczka przeminęła mi w miłej atmosferze i nie mogę się doczekać kolejnej!" - Ada

"Spektakl, na którym byliśmy rozegrany został niesamowicie. Widać było, że aktorzy świetnie przygotowali się do swoich ról, które odegrali z wielką pasją. Sztuka owinięta była w płaszcz absurdalności oraz groteski, co sprawiło że nie tylko oglądanie wzbudzało przyjemność ale także myślenie nad odpowiedzią: czy główny bohater zabił swoją ciotkę czy jednak nie, bo wszystko mogło być tylko jego snem. Myślę, że z ogromną ochotą obejrzałabym spektakl jeszcze raz." - Ola

"Wyjazd był niezwykły. Przedstawienie teatralne zadziwiło, a tym samym zachwyciło mnie i moich przyjaciół. Za równo gra aktorska, jak i sceneria były bardzo dopracowane. Dodatkowo mogliśmy mile spędzić czas odwiedzając urokliwą kawiarnię na starówce Olsztyna." - Wiktor