Dnia wczorajszego - (17.02.2022 r.) odbył się wyjazd do teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie na spektakl pod tytułem "Lekarz na telefon" w reżyserii Zbigniewa Brzozy, na który wybrała się nasza szkolna grupa teatralna "RAMPA". Wycieczka została zorganizowana przez Pana Jarosława Olejnika. Mimo utrudnień w postaci zdalnych lekcji, wszyscy się pojawili i dojechaliśmy na czas. Sztuka komediowa zadziwia, ponieważ grał w niej tylko jeden aktor (Dawid Dziarkowski), który wcielił się w rolę ginekologa zatrzaśniętego w gabinecie i rozwiązującego - nieudolnie - wszystkie swoje problemy przez telefony. Śmiechom nie było końca - spektakl co chwilę rozbawiał do łez. Powrót do Kętrzyna przebiegł w przemiłej atmosferze i wymienianiu przemyśleń dotyczących obejrzanej sztuki.
 
"Nietypowa forma spektaklu sprawiła, że był on ciekawy do oglądania. myślałam, że taka forma z jednym aktorem na scenie może być nużąca jednak w tej historii świetnie się sprawdziła. aktor świetnie przekazał swoje emocje, pomimo tego że nie słyszano odpowiedzi po drugiej stronie telefonu, co jest niezmiernie ważne w teatrze. spektakl pozytywnie mnie zaskoczył" - Aleksandra 2c
 
"Spektakl niesamowity, bardzo zabawny - nawet osoby, które widziały kiedyś tę sztukę bawiły się wspaniale. Przedstawienie była bardzo ciekawe. Spędziliśmy bardzo dobrze razem czas." - Milena 1ae